Clubwedstrijd

De resultaten van de clubwedstrijd 2018 zijn hier te bekijken.
De vorige uitslagen vind je in het archief.

Uitslag clubwedstrijd

Clubkampioen 2018
Jean Paul Knop Border Collie Max Clubkampioen 2018
Kleine pups gespeeld om 10u en 11u
Deelnemer Hond Punten
Deborah Lambotte Australische Herder Obi 99/100
Elien Tondeur Rottweiler Reevo 98/100
Jennifer Di Natale Border collie Mila 98/100
Dorien De Ridder Sheltie Levi 98/100
Kristof De Bock Flat Coated Retriever Ruby 97/100
Sinthy Herman Engelse Staffordshire Luna 96/100
Valerie Bronckers Berner x Border Collie Milo 94/100
Arvid Moriau American Staffordshire Darco 94/100
Parmis Ovisiy Chihuahua x Keeshond Bailey 94/100
Jean-Francois Debruyne Golden Retriever Raya 92/100
Katrien Van Iseghem Zwitserse Herder Reiloup 90/100
Luc Neukermans Border Collie Liebe 89/100
Gust Vandervorst Border Collie Kastaar 89/100
Kathelijne Rabau Engelse Cocker Spaniel Loebas 87/100
Gert Baevegem Malemute x Border Collie Remus 82/100
Sabrina Verdoodt Duitse Herder Snuf 77/100
Grote pups gespeeld om 10u en 11u
Deelnemer Hond Punten
Willem Vanderschueren Epagneul Bleu de picardie Quito 93/100
Maury Tolpe Border Collie Iza 93/100
Ineke Leon Australische Herder Luke 92/100
Nico Hertveldt Labrador Hecky 91/100
An De Schepper Labrador Basil 91/100
Patrick De Smedt Mechelse Herder Volck 91/100
Koen Moreels Whippet Pippa 89,5/100
Gerrit Van Acker Mechelse Herder Rayka 89/100
Nancy Vandenbosch Labrador Scazu 87,5/100
Marie-Jeanne Van Londersele Middenslagpoedel Ruby 87/100
Jelle De Wit Zwitserse Herder Raya 86/100
Dirk Meulemans Weimarander Dante 86/100
Wilfried Steenput Mechelse Herder Ringo 85/100
Luc Vanneste Duitse Herder Falco 85/100
Stijn Van Der Mauten Golden Retriever Kaz 84/100
Breda Meeremans Akita Inu Bailey 83/100
Danny Ots Boxer Mickey 82,5/100
Julie Cnudde Franse Buldog Ree 81/100
Liesbeth Heymans Teckel Langhaar Lola 79/100
Bart Venderickx American Staffordshire Q 78/100
Sonia Peetermans Dwergschnauzer Pippa 77/100
Clara Servane Chihuahua Twix 76/100
Ludgarde De Dobbeleer American Staffordshire Florrie 76/100
Charlotte Mox Border Collie Ziri 76/100
Lieve De Taeye Franse Buldog Robbe 73/100
Roos De Peuter Husky-Duitse Herder Fauna 72/100
Betty Ginion Vizsla Korthaar Cali 67/100
Groep A gespeeld om 10u en 11u
Deelnemer Hond Punten
Marie France Massien Vlinderhondje Zora 71/75
Marc Swalus Border Collie Rani 69/75
Hanna Eeckhout Australische Herder Zenith 67/75
Martine Gillyns Labrador Quito 65/75
Nele De Backer Border Collie Qira 63/75
Marina De Bondt Border Collie Waldo 62/75
Kevin Baerts Labrador Nicky 57/75
Wendy Van Horenbeke Sheltie Yuki 46/75
Groep B gespeeld om 11u
Deelnemer Hond Punten
Maikel Assi Golden retriever Paika 93/100
Erik Van den Heuvel Weimarander Quin 92/100
Odessa Van De Zande Whippet Chloé 88,5/100
Gert Vandersteen Border Collie Blue 88/100
Marcel Bral Bouvier Jack 87,5/100
Julie Raspé Berner Sennenhond Muochou 87,5/100
Lynn Van den Bossche Pomeriaan Thai 83/100
Lien Michiels Rhodesian Ridgeback Zula 79,5/100
Gunther Kemps Kooierhond Quito 70/100
Anne Van Overstraeten Jack Russell Halo 69,5/100
Christine Van Wolput Duitse Herder Onix 61/100
Greet Bonnewyn Border Collie Tosca 55/100
Lieselot Steenput Shiba Inu Kiba Gestopt/100
Groep C gespeeld om 14u
Deelnemer Hond Punten
Els Trio Golden Retriever Quinn 72/100
Carine Leirens Berner Sennenhond Marcha 67/100
Anne Paulus Border Collie-Dalmatier junior 55,5/100
Veronique Stoefs Zwitserse Witte Herder Zouck Gestopt
Debutanten gespeeld om 14u
Deelnemer Hond Punten
Leen Govers Amerikaanse Cocker Spaniel Mollie 93/100
Patricia Vandersmissen Dwergpinscher Qato 92/100
Mia Van der Mijnsbrugge Border Collie Trixie 91/100
Anja Walders/td> Rottweiler Hera 87/100
Desirée Van Der Valk Lagotto Romagnolo Sien 85/100
Koen Puttaert Bracco Italiano Lloyd/td> 83/100
Arno Jacobs Labrador Bas 81/100
Frank Priels Border collie Fluff 73/100
Marie-France Massien Vlinderhondje Yosie 71/100
Debutanten gespeeld om 15u
Deelnemer Hond Punten
Raphael Mathieux Duitse Herder Nalou 93/100
Kris Van Craenenbroeck Border Collie Oxy 89/100
Viviane Vanden Bossche Koningspoedel O’Caja 76/100
Aline Oeyen Zwitserse Witte Herder Malco 74/100
Yati Thiels Duitse Herder Nelson 65/100
Gaelle Doyen Labrador Happy 60/100
Programma I gespeeld om 15u
Deelnemer Hond Punten
Kris Van Craenenbroeck Border Collie Gina 79/100
Johan Boeykens Duitse Herder Levi 71/100
Ewoud De Brabanter Riesenschnauzer Iky 64/100
Programma II gespeeld om 16u
Deelnemer Hond Punten
Jean-Paul Knop Border Collie Max 139/150
Chantal Vogeleer Mechelse Herder Itai 138/150
Patricia Vandersmissen Dwergpinscher Zora 124/150
Agility (beginners) gespeeld om 10u
Deelnemer Hond Punten
Desirée Van der Valk Lagotto romagnolo Sien 1ste plaats
Erwin Raeymaekers Koningspoedel Ella 2de plaats
Vera Verbeken Rasloos Beer 3de plaats
Martijn Van Droogenbroeck Border Collie Mila 4de plaats
Nancy Salmon Labrador Enzo 5de plaats
Agility (gevorderden) gespeeld om 11u

Eliane Van LonderseleJack Russell Jefke6 ste plaats

Deelnemer Hond Punten
Sabrina Gilot Rasloos Bambina 1ste plaats
Glenn Kestemont Border x Fox Daisy 2de plaats
Eddy Struelens Lhasa Apso Nouky 3de plaats
Nicole Beckmans Engelse Springer Spaniel Juno 4de plaats
Geert De Meyer Cocker-Engelse Springer Vienna 5de plaats
Eliane Van Londersele Jack Russell Jefke 6de plaats
Bert Ceyssens Ruwharige Jack Russel Joske 7de plaats
Gwendolyne Walgraeve Border Collie Diesel 8ste plaats
Gwendolyne Walgraeve Border Collie Toska 9de plaats